IRK NAKLİYAT | Komple - Parsiyel Taşıma

Komple - Parsiyel Taşıma

KOMPLE TAŞIMA

Komple taşımalarda yükün ağırlığı ve hacmi hesaplanarak yüke uygun araç tespit edilir. Daha sonra yükün gideceği bölgeden gelmiş ve boşta bekleyen araçlarla irtibata geçilir. Yükün cinsi ve muhteviyatı hakkında şoföre bilgi verilerek gereken pazarlık yapılır. Anlaşma sağlanması durumunda da araç sahibinin istediği fiyat yük sahibi firmaya mail yada telefon yoluyla iletilir.

Firmanın da onay vermesiyle firmanın istediği gün ve zamanda araç belirtilen adreste hazır bulundurulur. Yükleme yapacak araç açık kasa ise çadır ve brandası kontrol edilir.Yükleme yerinde şirketimize ait eleman olmadığından şoför yükleme yapıldıktan sonra brandasını örtmek zorundadır bunun takibi de firmada yükleme yapan personel tarafından yapılır.


PARSİYEL TAŞIMA 

Parsiyel Taşımalarda Yükün Ağırlığı ve Hacmi hesaplanarak araçta kaplayacağı tonaj ve alan hesaplanır. Yükün gideceği bölgeye göre fiyat hesaplanır ve o bölgeden gelmiş aracı kısmen yüklü hazır araçlarla irtibata geçilir. Kamyonda kalan yere bakılır yüke uygun olup olmadığı hesaplanır.Uygun görülmesi durumunda da araç belirtilen yükleme adresine yönlendirilir.

Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi

Tüm konularla ilgili detaylı bilgi alabilmek için bize ulaşabilirsiniz.