BİZ KİMİZ

Irk Nakliyat 1999 yılından bu yana, sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Hakkımızda

Irk Nakliyat Hakkında

Irk Nakliyat 1999 yılından bu yana, sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren taşımacılık konusunda hizmet veren uzman bir kadroya sahip olan şirketimiz;

Otomativ, gıda, endüstriyel, sağlık, yapı&dekorasyon, teknoloji, fmcg, perakende ve tekstil sektörlerinde; kuru yük taşımacılık, sıvı yük taşımacılık, dönüş kamyon tedarikçiliği ve komple-parsiyel taşımacılık hizmetlerini vermektedir.

Şirketimiz kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede taşımacılık sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslimat, güvenli taşımacılık ve uygun fiyat olmuştur.

Taşımacılıkta başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Irk Nakliyat, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Misyonumuz

Tedarik zincirinde önemli bir katma değer sağlamak, fiyat ve nitelikli hizmet avantajı sunmak, çağdaş ve yenilikçi bir Marka olmak, faaliyet alanımızda standart’ı belirleyen, müşterilerine değer yaratan hizmetler sunan operasyonel başarıları ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, topluma katkılarıyla öncü olan, sürekli gelişerek alanında örnek gösterilen ve takip edilen bir kuruluş olmaktır.

Müşterilerimizle ilişkilerimizde iyi niyet, dürüstlük ve şeffaflığa dayalı çözüm ortaklığı kurmak da kurumsal taahhütlerimiz arasındadır.

IRK NAKLİYAT; tecrübeli ve konusunda uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Vizyonumuz

Dünyanın önemli ticaret merkezlerinde kendi organizasyonlarıyla müşterisine hızlı, güvenilir, kaliteli ve kârlı lojistik hizmeti sağlayan öncü lojistik kuruluşu olmak.

Bizi Tercih Edenler

Hızlı ve güvenli taşımacılık için bizi tercih eden firmalar

Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi

Tüm konularla ilgili detaylı bilgi alabilmek için bize ulaşabilirsiniz.