BİZ KİMİZ

Irk Nakliyat 1998 yılından bu yana, sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Hakkımızda

Irk Nakliyat Hakkında

Firmamız 1988 yılında kurulan Uğur Irk tarafından kurulmuştur. 1999 yılında Gülhan Irk firması olarak devam etmektedir. 2016 yılında Uğur IRK; İstanbul Kocaeli Denizli Nakliyat ve Tic. Ltd. Şti. olarak yeni bir şirket kurarak kurumsallığa adımını atmıştır. Şirketimiz bu yönetim ve koordinasyonu altında 32 yıldır Sektörde yükselmeye hedef alarak; hizmet ağını genişletmiştir.

Kimyasal ve Tehlikeli Kimyasal Madde taşımacılığı başta olmak üzere, Kimya, İnşaat, Madeni Yağ, Ambalaj, Endüstriyel Ürünler, Kuru Yük taşımacılığı, Sıvı yük taşımacılığı, Parsiyel taşımacılık uluslararası ölçekte öncü olan firmalara yurt içinde kontrat lojistiği hizmeti ve Yurtiçi geri dönüş lojistik hizmeti sunmaktadır.

Tüm şirketlerimizin faaliyetleri devam etmektedir. Şirketimiz kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede taşımacılık sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslimat, güvenli taşımacılık ve uygun fiyat olmuştur.

Taşımacılıkta başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan Irk Nakliyat, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

Bugün olduğu gibi ve gelecekte hizmet vermeye devam edeceğimiz geçmişimizin garantisidir.

Misyonumuz

Tedarik zincirindeki rekabetçi ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine önemli bir katma değer sağlamak, fiyat ve nitelikli hizmet avantajı sunmak, çağdaş ve yenilikçi bir Marka olmak, faaliyet alanımızda standart’ı belirleyen, müşterilerine değer yaratan hizmetler sunan operasyonel başarıları ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, topluma katkılarıyla öncü olan, sürekli gelişerek alanında örnek gösterilen ve takip edilen bir kuruluş olmaktır. Müşterilerimizle ilişkilerimizde iyi niyet, dürüstlük ve şeffaflığa dayalı çözüm ortaklığı kurmak da kurumsal taahhütlerimiz arasındadır.

IRK NAKLİYAT; tecrübeli ve konusunda uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Vizyonumuz

Taşımacılık sektöründe kendi organizasyonlarıyla müşterisine hızlı, güvenilir, kaliteli ve kârlı lojistik hizmeti sağlayan Hizmet kalitesi, güvenilirliği, uzman ve eğitimli işgücü, ile öncü lojistik kuruluşu olmak üzere büyümeye devam etmektedir.

Değerlerimiz

» Başarma azmi

» Müşteri odaklı hizmet

» Hedeflerle ve verilerle yönetim

» Tedarikçilerle işbirliği içinde olmak

» Firmaya duyulan güven

Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi

Tüm konularla ilgili detaylı bilgi alabilmek için bize ulaşabilirsiniz.